Aca Lukas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aca Lukas

Aca Lukas fans forum -Uskoro www.acalukas.net-
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Interwie's

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.02.2009

Interwie's Empty
PočaljiNaslov: Interwie's   Interwie's EmptyUto Feb 17, 2009 7:09 pm

ACA LUKAS GOSTUJE NA FOLKSHOWBIZ STRANICI!
Trenutno najpopularniji folk pjevač na estradi te pjevač koji je pobjedio na II Grand festivalu Aca Lukas ekskluzivno gostuje na folkshowbiz stranici!

+ Uz intervju predstavljamo vam ekskluzivni video snimak u kojem Aca pozdravlja čitatelje folkshowbiz stranice!

folkshowbiz: Kako ste i zašto ste dobili Oskar popularnosti?
Aca Lukas: Nisam dobio Oskara, već sam došao kao specijalni gost. Ne volim kada dobijem Oskara, a ne znam što sam ga dobio i ovde sam samo zbog publike.
folkshowbiz: Jeste li zadovoljni II Grand festivalom, jer ste ipak vi pobjednik.
Aca Lukas: Kako ne bi bio zadovoljan kada sam pobedio i kada sam imao najbolju pesmu.
folkshowbiz: Kako komentirate događaj na Grandovom festivalu između Mine i Indy i to što je Dara Bubamara otišla iz backstage?
Aca Lukas: Nemam komentara na to, jer sam ja pobedio, a ne one.
folkshowbiz: Kada izlazi vaš novi album?
Aca Lukas: Moj novi album izlazi 19. marta.
folkshowbiz: Možete li mi nešto više reći o njemu?
Aca Lukas: Na novom albumu biće ova pesma sa festivala, također će biti singl "Pao sam na dno“, i dosta novih pesama. Radili su: Nikola Grbić, Jelena Trifunović, Vladimir Putar.
folkshowbiz: Imate li vremena za privatni život?
Aca Lukas: Imam koliko hoćeš.
folkshowbiz: Kako spriječavate da vam se mediji petljaju u vašu privatnost?
Aca Lukas: Ne sprečavam ništa, jer mediji lupetaju gluposti kao i obično ceo život, a ljudi koji mene poznaju znaju ko sam i šta sam, a to što imamo debile novinare, to nam je trenutno stanje u državi.
folkshowbiz: Čitate li knjige u slobodno vrijeme?
Aca Lukas: Nemam vremena, a i nemam živaca, ali sam prije čitao.
folkshowbiz: Što imate na kraju poručiti našim čitateljima?
Aca Lukas: Poručujem vam da imate zdravlja i sreće i da naravno slušate Acu Lukasa. (smijeh)
Nazad na vrh Ići dole
https://acalukas.forumsr.net
 
Interwie's
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Aca Lukas :: Aca Lukas :: Novosti-
Skoči na: